Uzun Eteklerle Farklı Stiller

By | 5 Ocak 2017

uzun etek

Tesettürlü kadınların ikonikleşen parçası uzun etekleri sonbahar ve kış aylarında 3 farklı stilde görmek mümkün!

Uzun etek dendiğinde akla gelen klasik görüntü yeni sezonda yok oluyor. Uzun etekler artık spor, casual ve ofis stilinin de olmazsa olmazları arasına giriyor.

Uzun Etekler: Kayra

2016-17 sonbahar kış aylarında uzun bir eteğe neden ihtiyacınız olacağını öğrenmek için aşağıdaki tesettür kombin önerilerimize göz atın.

Desenli Uzun Etek: Gucci

İçinizde bahar çiçekleri açtıracak uzun etek modellerine şans verin. Sonbaharın melankolik havasından sıyrılmak için renki plise etekleri deri ceketlerle kombinleyin. Pileli eteklerin en yakın dostu sneaker’lar ise kombinin en konforlu parçası.

Kot Uzun Etek: Saint Laurent

Denim modası yeni sezonda da devam ediyor. Üstelik patchwork trendi ile kolkola veriyorlar. Türk kültüründe 40 yama olarak bildiğimiz dünya moda literatüründe patchwork olarak isimlendirilen bu trendi keyifle kullanacaksınız.

Asimetrik Uzun Etek: Cédric Charlier

Ofis stilinin anahtar parçası uzun etekler form değiştiriyor. Siyah üzerine füme çizgili kumaşın maskülen havasını zorlayan feminen asimetrik kesim eteği beyaz gömlekle tamamlayabilirsiniz. Göz yormayan ofis stili için detaylı eteği olabildiğince sade parçalarla kombinlemeye dikkat edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir