Yenilenen Tekbir ve Kadının Gücü

tekbir giyim

Geçtiğimiz Eylül ayında yeni bir döneme giren Tekbir Giyim‘in, kendi tarihine sadık kalarak evrileceğinin, yenileneceğinin ve çok daha sağlam adımlarla büyüyeceğinin sinyallerini Eski Büyükdere İskelesi’nde gerçekleşen 2016-17 Sonbahar-Kış lansmanında almıştık.

Tekbir Giyim, Türkiye’de tarihin ilk tesettür giyim markalarından biri olma özelliğini taşıyor. Yılların tecrübesini yenilenen vizyonuyla devam ettiren marka, muhafazakar kadının gücüne yaptığı vurguyla Tekbir’in DNA’sına yüksek dozda şehirli bir siluet kattı. Özellikle yeni nesli etkileyen kapüşonlu tasarımlar, minimal kaplar ve detaylarda gizlenen çizgiler büyük ses getirdi.

Yenilenen siluetinin yansıdığı katalog fotoğrafları da kendi estetiğinin birer temsilcisi oluyor. Hem kırılgan, hem maskülen, hem güçlü görünen modeller, Tekbir Giyim‘in değişen ve güncellenen ruhunu tüm doğallığıyla anlatıyor.

Yenilenen Tekbir, duygusal ve güçlü olabilen kadınlara ithafen hazırladığı ettiği 2016/17 Sonbahar-Kış koleksiyonu eşitlik ve güç yanlısı kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Yeni neslin genç, dinamik ve her alanda güçlü kadınlarına destek olmak için daha hisli ve daha güçlü bir koleksiyon hazırlamaya özen gösterilmiş.

Yeni neslin güçlü kadınlarından ilhamla hazırlanan Tekbir Giyim 2016/17 Sonbahar Kış Koleksiyonu, yeni yıl öncesi başlattığı büyük indirimlerle 2017’ye sofistike bir başlangıç vadediyor.

Yeni koleksiyonunda farklı bir kimlikle karşımıza çıkan Tekbir Giyim, güçlü ve zamansız tasarımlarıyla yoğun iş toplantılarından hafta sonu buluşmalarına kadar her ortama ayak uyduran tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yeni yılın hemen öncesinde başlayan ve sezonun en gözde ürünlerini de kapsayan %50 indirim ile muhafazakar kadınlar, sonbahar-kış gardıroplarını hesaplı ve şık bir biçimde yenileyebiliyorlar.

Her zamankinden daha güçlü ve modern bir tasarım diliyle karşımıza çıkan Tekbir Giyim 2016/17 sonbahar-kış koleksiyonuna en özel fiyatlarla Tekbir Giyim mağazalarından sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tekbir giyim

islami sohbet sitesi

Aslen Amasya'lı olan yazarımız; 1968 yılında babasının memuriyeti nedeniyle Nevşehir'de dünyaya geldi. Tahsil hayatını çeşitli illerde tamamladı. 1989 yılında Uzman Jandarma olarak T.S.K. saflarına katıldı, yurdun çeşitli yerlerinde 22 sene görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteğiyle emekli oldu ve İzmir'e yerleşti. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorumlarınızı Esirgemeyin