İslami Sohbet Girişi

İslamisohbetsitesi.com; tüm islami sohbet seven insanlar için çok etkileşimli, tamamen işlevsel bir mobil sohbet ortamını oluşturdu, – dini sohbet odalarımız, her gün çevrim içi üye ve binlerce Müslüman bekar veri tabanına sahip, bekar Müslüman kadın ve erkeklerin neden islamisohbetsitesi.com dini sohbet odalarına katılabileceğini görmek kolaydır.

İslami Sohbet Odalarında üyelerimiz Tek Müslüman kadınlar, bekar Müslüman erkekler, Müslüman personel ve Müslüman web sohbetlerini bulabilir.

Diğer İslami Sohbet ve Dini Sohbet sitelerinin aksine sitemizde gayri ahlaki yazışmalara, adres, telefon ve kişisel bilgilerin paylaşılmamasına azami önem göstermekteyiz.

RASTGELE YAZILAR

Babasultan

Aslen Amasya'lı olan yazarımız; 1968 yılında babasının memuriyeti nedeniyle Nevşehir'de dünyaya geldi. Tahsil hayatını çeşitli illerde tamamladı. 1989 yılında Uzman Jandarma olarak T.S.K. saflarına katıldı, yurdun çeşitli yerlerinde 22 sene görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteğiyle emekli oldu ve İzmir'e yerleşti. Evli ve iki çocuk babasıdır.

3 Comments

  • paylaşımlarınızın devamını dilerim.. emeğinize yüreğinize sağlık bol şanşlar

  • emeğinize yüreğinize sağlık paylaşımların devamı dilerim..

  • Site tasarımı çok güzel, konular gayet canlı ve heyecanlı, özellikle Babasultan yazarımızı kutluyorum, hep can alıcı konuları yazıp çiziyor, elbette diğer şiir yazan kardeşimin de hakkını inkar etmemek lazim, fazla söze gerek yok hepinize kolaylıklar diler, islami sohbet sitemizin ayağına taş değmesin isterim.

Yorumlarınızı Esirgemeyin