Hintli Aktrist Sara Khan İslami Değerlerle Dalga Geçiyor

Hintli bir aktris olan Sara KHan, Burka’nın (Hicab) kullanılması ile alay etti ve İslami değerleri Müslümanlara duyduğu hisleri acımasızca sorguladı.

Aynı zamanda Müslüman olan aktris, İslam tarafından belirlenen değerleri sorgulamaktadır, Kuran ve Sünnetle dalga geçiyor ve bir çok kişi tarafından alkışlanıyor. İnstagramı uygunsuz görüntüler ile doludur ve bunlardan biri Hicap ile dalga geçtiğini açıkça göstermektedir.

Hint dilinde bir video çekmiş, hintçeden dilimize çevirmeye çalıştık, diyor ki; Müslüman toplumda kadınlara genellikle Burka giymeyi öğretiyorlar, ama Müslüman topluluk asla erkekleri gözlerini örtmeyi emretmiyor,. Yarı çıplak olacağım ama Müslüman Topluluğu gözlerini örtmelidir. Yarı çıplak görünce bize bakmamalısınız. ”

Bu video, tüm dünyadaki Müslümanların duygularını, kendisini Müslüman olarak adlandıran kişinin, bu çağda geniş çapta izlenen Müslüman değerlere açık bir şekilde zarar verdiğini vurguluyor.

Ne yazık ki, İslami değerleri küçümsediği zaman, onun yanında duran insanlar alkışlamakta ve ne isterse onu giymek istediğini çağıran “Çıplaklık” ı destekleme konusundaki desteklerini göstermektedir.

Bu, Müslüman topluluğun kimsenin karar yeteneklerini kontrol edemediği açıktır, ancak kişi, görüşlere katılmadığı için halka açık herhangi bir toplumu basmamaya yetecek kadar zarif olmalıdır. Videosu sosyal medyada yayıldıktan sonra dünyanın dört bir yanındaki Müslümanlardan öfke dolu tepkiler gelmektedir.

Babasultan

Aslen Amasya'lı olan yazarımız; 1968 yılında babasının memuriyeti nedeniyle Nevşehir'de dünyaya geldi. Tahsil hayatını çeşitli illerde tamamladı. 1989 yılında Uzman Jandarma olarak T.S.K. saflarına katıldı, yurdun çeşitli yerlerinde 22 sene görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteğiyle emekli oldu ve İzmir'e yerleşti. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorumlarınızı Esirgemeyin